Ana SayfaHakkımızdaÇözüm OrtağımızİletişimLaminasyon
Laminasyon
Tekstil
Tekstil Laminasyon Hizmetleri

Özellikle üniformalar, kış – doğa spor kıyafetleri, ve iç giyimde estetik görüntüden çok su geçirmez, dayanıklı ve nefes alabilen ürünler olması önemlidir. Laminasyon ürünleri tüm bu fonksiyonel özellikleri sağladığından tekstilin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Otomotiv
Otomotiv Sektöründe Laminasyon Hizmetleri

Otomotivde bagaj, tavan, kapı, yer, koltuk kılıfı gibi iç kaplamalarda dayanıklılık, yanmaz ve su geçirmez özelliklerinden dolayı kullanılarak dekoratif görünüme yardımcı olur.

 

Ayakkabı
Ayakkabı ve Terlik Laminasyon Hizmetleri

Bir veya birden fazla ayakkabi tabanını herhangi bir ürün ve sünger ile lamine edebilerek yumuşak bir tabanlık sağlanabilir. Aynı zamandasuyu, karı, rüzgarı geçirmeyen Gore-Tex malzeme ile laminasyon tekniği ev terliği, spor ayakkabı, her türlü yürüyüş ayakkabıları ve kayak botlarında dayanıklılık ve elastik yapıyı bozmadığı için laminasyon ayakkabı sektöründe büyük bir önem taşır.

 

Tekstil
İç Çamaşırı Laminasyon Hizmetleri
Son 10 yıldır çeşitli ve daha estetik iç çamaşırları çıkması ile beraber, sütyen kapları da revaçta olmaya başlamıştır. Sütyen kapları çıkması ile beraber laminteks firması çözüm ortağı polimed ile beraber
yıkamaya dayanıklı ve sararmayan sütyen kabı laminasyonunu en iyi şekilde yapmaktadır. 

 

 

Ana SayfaHakkımızdaÇözüm OrtağımızİletişimLaminasyon