Ana SayfaHakkımızdaÇözüm OrtağımızİletişimLaminasyon
Hakkımızda
Şirketimiz: ayakkabı, terlik, tekstil, konfeksiyon, ev tekstili, oyuncak, sağlık, halı, sektöründe uzun yıllardan  bu yana hizmet vermektedir. Son 2 Yıl içerisinde 
Makina parkurunu geliştirerek sektörde en geniş makina çeşitliliğini sahip firmalardan birisi olmuştur. 

Tekstil laminasyonu, Sünger, Kumaş, Yapıştırıcı ticareti, ağırlıklı olmak üzere ayakkabı ve tekstil yan sanayi ihtiyaçlarınız için de  hizmetinizdeyiz.


Laminteks  Laminasyon Firması en yeni teknolojiler ve uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Bir işin kaliteli ve kurallara uygun yapılabilmesi için o işin hammaddesinin bilinmesinin gerektiğine inanan kurumumuz laminasyonun hammaddesi olan tutkalın üretimi, çeşitleri, kullanım alanları, aplikasyonu  ve sevkiyatına varana kadar her aşamasını en ince detaylarına kadar bildiğinden en kaliteli hizmeti vereceğimize eminiz. Uzun yıllardan bu yana gelenu tecrubemiz neticesinde önde gelen tekstil sektörünün liderleriyle çalışıyoruz. Önceliğimiz insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden özverili hizmettir. Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?


Doğru Planlama ve Zamanında Teslim!


İş ahlakımız ve disiplinimiz ile hizmet verdiğimiz müşterilerimize en doğru zamanda ihtiyaçlarınızı en kısa sürede hazırlıyoruz.

Hassas İşçilik ile kusursuz sonuç


Uzman çalışanlarımız ve yüksek teknoloji laminasyon makinelerimiz ile ilk siparişinizdeki gibi aynı ürünü teslim alırsınız.

 

Ana SayfaHakkımızdaÇözüm OrtağımızİletişimLaminasyon